czwartek, 20 maja 2010

Profesor i menel spod budki z piwem...

Zbliżają się wybory. Nasi kandydaci na prezydenta RP w większości zapisali się na serwer "nasza klasa" by powiększyć grona swych zwolenników, w sytuacji gdy "najpoważniejsi" (haha!) kandydaci czyli Kaczor i Komor królują czy też uzurpują w mediach...

1. Kandydat prawicy Janusz Korwin-Mikke. Oto 5 pierwszych z brzegu komentarzy na jego koncie od zwolenników:

"Proponuje aby wybory były jawne i w czasie rzeczywistym relacjonowane w tv i innych mediach, powinno być po każdej urnie dla każdego kandydata aby uniknąć manipulacji przy głosowaniu !! Specjalnie wymyślono system w którym można oszukiwać,,,, czy nie powinno się tego zmienić??"

"Nieźle :D A JKM na FB już ponad 25% ^^"

"Janusz Korwin-Mikke to jeden z najwybitniejszych Polaków. Słaby z niego politych , bo mówi prawdę.
Zapraszam po wierszyki o "głupim" Korwinie Proszę je rozpowszechniać."

"13 lat temu po powodzi 1000-lecia odchodzący rząd Cimoszewicza zostawił Buzkowi "na początek" 2 mld zł w budżecie Belki na odbudowę zniszczeń i inwestycje przeciwpowodziowe. Niestety Buzek do spółki z Balcerowiczem przejebali ten szmal na 4 wielkie nieudane reformy i po 4 latach zostawili dziurę w budżecie na 95 mld. złotych. JA PAMIĘTAM.
Krzaklewski zamiast odbudować wały p-powodziowe nakupił niemieckich radarów do "monitorowania opadów" (to tak jakby zamiast wymienić hamulce w samochodzie kupić sobie lepszy płyn do spryskiwaczy).
Po 13 latach zbiornik retencyjny pod Raciborzem obrósł w legendy i jest jak yeti. Wszyscy o nim słyszeli ale nikt nie zobaczy. JA PAMIĘTAM!!
Po 13 latach Polska cofnęła się do Średniowiecza - jedynym ratunkiem na wysoką wodę jest ucieczka i worki z piaskiem.
Po 13 latach Wrocław jest równie bezbronny, bo nie zrobiono nic. Liczono na to, że "powódź 1000-lecia" zdarza się raz na 1000 lat?
JA PAMIĘTAM!!
Ostatnie duże inwestycje hydrotechniczne to dzieła z czasów PRL-u i rządu Rakowskiego (to ten rząd, który działał w pełnym kryzysie gospodarczym i walczył z permanentnymi "niedoborami gospodarki socjalistycznej" nękanej dodatkowo masowymi strajkami).
JA PAMIĘTAM!!
Ja pamiętam, kto co spieprzył przez ostatnie 20 lat. Kto rozwalił Spółki Wodne i dlaczego dzisiaj nie ma komu oczyszczać rowów melioracyjnych.
Ja pamiętam i widzę, jak dzisiaj traktowany jest Buzek. Mąż stanu, wielki polityk, chluba nasza... Złodziej i miękki glut.
JA PAMIĘTAM!!...
I tylko błagam, nie puszczajcie mi w telewizji rozpaczliwych apeli o pomoc powodzianom, bo teraz to ja mam to w dupie. Głęboko. Nie zwalajcie wszystkiego na dobre serce społeczeństwa. PAŃSTWO to także obowiązki, nie tylko wycieczki do Peru, limuzyny służbowe i karnawał wyborczy co 2 lata.
środa, 19 maja 2010, ben-oni
poleć znajomemu » śledź komentarze
POPIERAM PANA PANIE JANUSZU"

"a ja w większości popieram pana poglądy, w dzisiejszych czasach potrzebujemy kogoś z wolą radykalnych zmian. Komedia w dzisiejszej polityce i gospodarce kraju nie zna granic, mam nadzieje że w końcu uda się to panu zmienić, mimo to polski plebs przy głosowaniu kieruje się ilością bilbordów na ulicach, a nie przyszłym dobrem Polski..., wiec szans niestety pan nie ma na prezydenta Polski... Do reszty...... Otwórzcie oczy, bo nie wiem jaki inny polityk ma swój racjonalny i wykonalny plan na polepszenie kraju"


2. Kandydat lewicy Grzegorz Napieralski (wstydzę się, że mamy tak podobne nazwiska). Oto 5 pierwszych z brzegu komentarzy na jego koncie od zwolenników:

"Martusia idz się podłożyc[mam nadzieję,że pamięta o co chodzi"

"Dawid Ty moherowy berecie"

"Pani Zuzanno chyba ucichli,ale nie na długo bo tacy zawszę wracają"

"29.042010- Grzesiu napisał na śledziku: "witam serdecznie w "EN" piękny "PORNEK" Oj chłopie za dużo porno oglądasz. Pornek... haha TY pornku komunistyczny, post... postkomunisyczny"

"Pani Aniu, poza tym ONI ciągle piszą w kółko jedno i to samo.Nie mają nic do powiedzenia więc wypisują te swoje dyrdymały Bartkowe".


Najsmutniejsze, że tych pięć lewicowych osób, które paplą bez ładu i składu ma tyle samo głosów co pięciu zwolenników JKM...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz